Akcesoria do karmienia


Akcesoria do karmienia, jakie znajdą Państwo w naszej ofercie to najwyższej jakości produkty dla niemowląt i matek karmiących. Laktatory, podgrzewacze, smoczki, butelki, zestawy do karmienia, kubki i wiele innych produktów czeka na Państwa w naszym sklepie stacjonarnym ANCYMONEK w Jaśle przy ul. Kazimierza Wielkiego 7. 

Jesteśmy przekonani, że stosując oferowane przez nas produkty, karmienie dziecka stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze.
Proponujemy komfortowe i łatwe w utrzymaniu butelki, kubki itp. Maluszek już od najmłodszych lat będzie mógł łatwo przyswajać pewne czynności. W naszym sklepie mamy szeroką gamę kubeczków dla rosnących Maluszków. Nauka samodzielności, bez większego bałaganu to z pewnością coś, o czym marzy każda mama. Jesteśmy pewni, że znajdziecie u nas odpowiedni kubeczek dla swojego Maluszka.
Wszystkie akcesoria do karmienia jakie mamy w ofercie, stworzone są z myślą o rodzicach, którzy cenią sobie komfort, dobre rozwiązania i chcą, by produkt był dostosowany do potrzeb ich dziecka. 

Zadowolenie Maluszka to nasz priorytet. Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu.

Napisz do nas

Informacje

Godziny otwarcia sklepu

Poniedziałek – Piątek 9.00 - 17.00

Sobota 9.00 - 13.00

Facebook